Pazar5 Бесплатен огласник
rakija

Број на оглас: 32570 | Објавен на: 13.07.2021 во 14:42


ЦЕНА: 100 MKD


Опис

se prodava bela i zolta rakija stepenazata na rakijata e 50 cenata e 100 denara


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Земјоделски и Шумски возила

КОНТАКТ

Име:
pere ilov
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова