Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Hamachi E-Racer

Број на оглас: 32444 | Објавен на: 16.06.2021 во 15:44


ЦЕНА: 1000 €


Опис

Моторот има поминато само 450км (има гаранција на батеријата до 3000км), и 1 година гаранција на целиот мотор, многу мала потрошувачка на струја, се полни за 3-5часа, капацитетот со една батерија е 40-60км зависи од возњата, батеријата е литумска и можете да го полнете по секое возење, кога се наполни автоматски се исклучува така да не е проблем да биде вклучен и подолго време, максимална брзина 80км/h , може да се погледне во секое време


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мопеди (под 50cc)

КОНТАКТ

Име:
nikola bogdanovski
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова