Pazar5 Бесплатен огласникloading...

автоматска кројачница

Број на оглас: 32413 | Објавен на: 11.06.2021 во 08:16


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продаваат 2 автоматски кројачници, за подетални информации контактирајте не на 034/214-030 од 07-15часот.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Машини и Инвентар

КОНТАКТ

Име:
Keti Petrovska
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова