Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се продава стан 66м2

Број на оглас: 32323 | Објавен на: 27.05.2021 во 12:06


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава стан во населба сењак 66м2. Станот има 3 соби,купатило, кујна и мала остава. Реновиран со пвц, ролетни и комарници


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
66
Катови:
5
Соби:
3
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
Дејан Мишев
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова