Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се Изнајмува

Број на оглас: 32245 | Објавен на: 13.05.2021 во 13:53


ЦЕНА: 15000 MKD


Опис

приземјето содржи две соби,дневен престој,кујна и купатило
цената е со платена вода,струја,интернет


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Куќи Вили
Површина:
80
Катови:
????????
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Antonie Kangalov
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова