loading...

Se itno prodava Dacia Duster

Број на оглас: 32192 | Објавен на: 04.05.2021 во 17:58


ЦЕНА: 6000 €


Опис

Se itno prodava Dacia Duster sostojba odlčna benzinac bord kompjuter gume germanske contenental 3.5 litri na 100 km električni podizači stakala gepek velik cena 6000 evra telefon 071-592-495


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2015 
Километража:
20.000-30.000 
Марка:
Dacia 
Модел:
Duster 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
105  
Потрошувачка-100km:
3.5L 

КОНТАКТ

Име:
Teo Trajanoski
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова