loading...

Домашни кифли, пирошки, сирењачи

Број на оглас: 32136 | Објавен на: 20.04.2021 во 20:18


ЦЕНА: 1 MKD


Опис

Подготвени од свежи состојки со фил по Ваша желба.

Кифли, мекици, солени мафини, пирошки, сирењачи, палачинки, како и сите типови на салати

Без причина или за некаков повод - нарачај веднаш!

Кујната на мама
070 879 347

Бесплатна достава!


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Услуги

КОНТАКТ

Име:
Превод
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова