loading...

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ

Број на оглас: 32131 | Објавен на: 20.04.2021 во 13:06


ЦЕНА: 220 €


Опис

Агенција за недвижности АВА ДОМ изнајмува нов празен трособен стан во Аеродром (тобако 2) со површина од 59 м2 на 2 кат со лифт. Станот располага со ходник, дневна со кујна, 2 спални соби, купатило и тераса. Греењето е на централно парно. Цена 220 евра месечно. Шифра 0880. Телефон за контакт 078293010 070360613


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
59
Катови:
2
Соби:
3
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
АВА ДОМ
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова