loading...

pezo 206

Број на оглас: 32127 | Објавен на: 19.04.2021 во 22:06


ЦЕНА: По договор


Опис

prodavam pezo 206 1.9d obicen dizel 99 so klima super motor samo mejnacot e nesto rasipan 17000 iljadi pominati cena, 550 evra
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
Peugeot 
Модел:
206 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
nikola
Град:
Охрид
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова