loading...

Izdavam stan

Број на оглас: 32118 | Објавен на: 19.04.2021 во 08:38


ЦЕНА: По договор


Опис

Izdavam nov nevselen stan od 40 m2 vo Micurin. Stanot e dvosoben so spalna, dnevna, kujna, kupatilo i balkon. Na 3 ti kat od 8 kata, so lift i parno.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
40
Катови:
3
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Sase
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk