loading...

AUDI A5 S line

Број на оглас: 32110 | Објавен на: 17.04.2021 во 15:26


ЦЕНА: 10300 €


Опис

Audi A5 3.0 TDI quattro 241 HP S LINE
-Алуминиумски бандажи,
-Фарови за магла,
-Xenon Фарови,
-Систем за чистење на фарови
-Имобилајзер,
-Централно заклучување,
-Електрика на прозори / Ел на ретровизори,
-Кожни седишта,
-Греење на седишта,
-Клима уред,
-Климатроник,
-Радио CD,
-Радио CD MP3,
-Помош при паркирање,
-Темпомат,
-Серво управувач,
-Мултифункционален волан,
-Борд компјутер,
-Подготовка за телефон,
-Кожен волан,
-Регулирање вола
ABS антиблокирачки систем на сопирачките,
-ESP електронска стабилизирачка програма,
-Асистент при поаѓање,
-Помош при нагорнина,
-воздушни перничиња,
-ASR контрола на пролизгување,
-Задни светла за магла,
-Наслони за глава
Kontakt: 077 533 261
070 548 248


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
250.000-260.000 
Марка:
Audi 
Модел:
A5 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Купе 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
3 000 cm³ 
Потрошувачка-100km:
6.5L 

КОНТАКТ

Име:
Boro Gligorov
Град:
Струмица
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk