loading...

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АВТОКОМАНДА

Број на оглас: 32104 | Објавен на: 15.04.2021 во 22:53


ЦЕНА: 68000 €


Опис

Агенција за недвижности АВА ДОМ продава понов трособен стан во Автокоманда со површина од 81 м2 + 6 м2 подрум на 4 кат (не е последен) со лифт. Станот е надградба и располага со дневна со трпезарија и кујна, 2 спални соби, купатило и 2 тераси. Греењето е со парно (железарско). Цена 68 000 евра. Шифра 3044. Телефон за контакт 078293010 070360613


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
81
Катови:
4
Соби:
3
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
АВА ДОМ
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk