loading...

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

Број на оглас: 32098 | Објавен на: 15.04.2021 во 13:45


ЦЕНА: 65900 €


Опис

Агенција за недвижности АВА ДОМ продава трособен стан во Ново Лисиче во близина на Полицијата со површина од 73 м2 + 5 м2 подрум. Станот е на 6 кат со лифт и располага со ходник, дневна со трпезарија и кујна, спална соба, детска соба, купатило и тераса. Греењето е со централно парно. Цена 65900 евра. Шифра 3049. Телефон за контакт 078293010 070360613.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
73
Катови:
6
Соби:
3
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
АВА ДОМ
Град:
Скопје
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk