Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Opel Corsa B 1.0

Број на оглас: 31887 | Објавен на: 18.03.2021 во 21:21


ЦЕНА: 1100 €


Опис

Odlicno servisirana I cuvana


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
230.000-240.000 
Марка:
Opel 
Модел:
Corsa 1.o 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Zoran Milev
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова