Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Suzuki Grand Vitara 1.9DDIS

Број на оглас: 31846 | Објавен на: 11.03.2021 во 11:38


ЦЕНА: 6000 €


Опис

Suzuki Grand Vitara vo odlicna sostojba so 1.9DDIS motor 4x4 godina 2006.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2006 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
Suzuki 
Модел:
Grand Vitara 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Теренско 4x4 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9DDIS 
Потрошувачка-100km:
6.5L 

КОНТАКТ

Име:
Dejvid Velinov
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова