Pazar5 Бесплатен огласникloading...

SE PRODAVA

Број на оглас: 31792 | Објавен на: 24.02.2021 во 12:18


ЦЕНА: По договор


Опис

SE PRODAVA


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1997 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
c220 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2200 
Потрошувачка-100km:
5.5L 

КОНТАКТ

Име:
Martin
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова