loading...

Peugeot 205 1.4 benzin kabriolet PININFARINA top s

Број на оглас: 31767 | Објавен на: 24.09.2021 во 12:17


ЦЕНА: По договор


Опис

Peugeot 205 1.4 benzin kabriolet PININFARINA top sostojba 078234870ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1994 
Километража:
100.000-110.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
205 cj 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.4 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
Aleksandar Krstevski
Град:
Куманово
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk