loading...

Ford Focus

Број на оглас: 31751 | Објавен на: 18.02.2021 во 16:22


ЦЕНА: 3300 €


Опис

Super sostojba, so elektrika na prozori i klima


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2006 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Ford 
Модел:
focus 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.6 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
petar petrov
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова