Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Audi A6

Број на оглас: 31741 | Објавен на: 16.02.2021 во 21:48


ЦЕНА: По договор


Опис

Audi A6 2x s line 5100 evra
Aluminiumski bandazi za bmw x3 so gumi 235/50/18 300evra


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2010 
Километража:
 
Марка:
Audi 
Модел:
A6 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Лимузина 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
3.0 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Goran Atanasov
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова