Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava

Број на оглас: 31659 | Објавен на: 31.01.2021 во 18:22


ЦЕНА: 35000 €


Опис

Se prodava kamijon cena 30,000€ vo gotovo,a 35,000€ na rati.Se prodava kompletno so firma,prikolica,svarc muler 2010.
Kamion 3=2015
Konji 460
Evro 6
Kilometri 600,000 na bg tabli
Kontakt tel viber +436608195529
077888710


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Tatjana Mijovska
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова