Pazar5 Бесплатен огласник
Prodavam

Број на оглас: 31442 | Објавен на: 19.12.2020 во 09:17


ЦЕНА: 600 По договор


Опис

Renault scenic za delovi 1.9 dizel 2001 god


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Renault 
Модел:
Scenic  
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Ivanov Marjan
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова