loading...

Seat ibiza

Број на оглас: 31419 | Објавен на: 14.12.2020 во 17:30


ЦЕНА: 2900 €


Опис

Se prodava seat ibiza 2008 g vo odlicna sostojba registrirana do 11 - 2021


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2008 
Километража:
230.000-240.000 
Марка:
Seat 
Модел:
Ibiza 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
Euro 4 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Anita Simivska
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова