Pazar5 Бесплатен огласникloading...

VELOSIPED - 24 - 18 BRZINI

Број на оглас: 30743 | Објавен на: 26.09.2020 во 06:14


ЦЕНА: 3100 MKD


Опис

VELOSIPEDOT E ZACUVAN VO ISPRAVNA SOSTOJBA 24", 18 BRZINI


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Спортска опрема и Природни активности

КОНТАКТ

Име:
XXXXX
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова