Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Renault Megane 1.4 16v

Број на оглас: 30573 | Објавен на: 06.09.2020 во 02:26


ЦЕНА: 1800 €


Опис

Se prodava Renault Megane 1.4 vtor sopstvenik kupen od Makedonija. Servisiran so proverka kade sakate vo ekstra sostojba i mnogu dodatna oprema.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2005 
Километража:
150.000-160.000 
Марка:
Renault 
Модел:
Megane 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.4 
Потрошувачка-100km:
7.5L 

КОНТАКТ

Име:
Vladimir
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова