Pazar5 Бесплатен огласникloading...

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ШТИП, нас. ЛЕВАЦИ

Број на оглас: 30495 | Објавен на: 28.08.2020 во 13:35


ЦЕНА: По договор


Опис

Се издава наместен стан во Штип, населба Леваци. Погодно за самци, млад брачен пар или студенти.
Телефон за контакт: 071/270-267 Марјан


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
40
Катови:
Соби:
2
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Марјан
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова