Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Dreambox 800 hd se i rotiracka satelitska antena

Број на оглас: 30223 | Објавен на: 02.08.2020 во 07:52


ЦЕНА: 5000 MKD


Опис

Se prodavam dreambox 800hd se i rotiracka satelitska antena vo odlcina sostojba.
5000 denari cenata ne e fiksna.

Ime: darko
Telefon za kontakt:071259034


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Аудио опрема Видео

КОНТАКТ

Име:
Darko
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова