Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Alfa Romeo 156 JTD

Број на оглас: 29874 | Објавен на: 11.07.2020 во 18:01


ЦЕНА: По договор


Опис

Alfa Romeo 156 1.9 JTD registrirana do 06.2021 cela godina


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
270.000-280.000 
Марка:
Alfa Romeo 
Модел:
156 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9 
Потрошувачка-100km:
6.5L 

КОНТАКТ

Име:
Marjan
Град:
Штип
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова