Pazar5 Бесплатен огласникloading...

ОПЕЛ АНТАРА

Број на оглас: 29849 | Објавен на: 07.07.2020 во 08:52


ЦЕНА: По договор


Опис

СЕ ПРОДАВА
ОПЕЛ АНТАРА 2,0 CDTI 4X4
Регистрирана со зелен картон
Во одлицна состојба , извршен сервис
Темпомат
Грејачи на сијалици
Електрика на прозори
Еуро кука
Сензори за паркирање
4 одлични гуми
Акумулатор нов


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Opel 
Модел:
ANTARA 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2,0 CDTI 4X4 
Потрошувачка-100km:
7.0L 

КОНТАКТ

Име:
Ѓорги
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова