Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava Alfa Romeo

Број на оглас: 29431 | Објавен на: 01.06.2020 во 14:28


ЦЕНА: 2200 €


Опис

Se prodava Alfa 147jtm so ful oprema dvozonska klima 2008 godina so miselin gumi zimski i komplet letni miselin cena 2200 evra vo odlicna sostojba tel 076 700 488


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2008 
Километража:
20.000-30.000 
Марка:
Alfa Romeo 
Модел:
147 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
zoran
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова