loading...

Se prodava traktor IMT 533 vo odlicna sostojba

Број на оглас: 29181 | Објавен на: 09.05.2020 во 14:34


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava traktor IMT533 vo odlicna sostojba, garaziran, servisiran, registriran


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Земјоделски и Шумски возила

КОНТАКТ

Име:
Dimitri Gorgiev
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова