Pazar5 Бесплатен огласникloading...

zvucnici

Број на оглас: 28762 | Објавен на: 02.03.2020 во 20:26


ЦЕНА: 400 MKD


Опис

prodavam dva zvucnici cena 400 denata ce naogame vo celo timjanik


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
 
Модел:
Genius 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
pere
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова