Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Деловен простор - Гевгелија/ се издава

Број на оглас: 28680 | Објавен на: 25.02.2020 во 23:50


ЦЕНА: По договор


Опис

Се издава деловен простор на улица „Ѓорѓи Велков“ бр. 6 во центарот на градот
- приземје 30 м2


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Деловен простор.(Дуќан)

КОНТАКТ

Име:
Ѓорѓи
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова