Pazar5 Бесплатен огласник
Деловен простор - Гевгелија/ се издава

Број на оглас: 28679 | Објавен на: 25.02.2020 во 17:49


ЦЕНА: По договор


Опис

Се издава деловен простор на улица „Гевгелиски партизански одреди“ Б.Б., во центарот на градот
-приземје 35 м2
-поткровје 35 м2
-подрум 20 м2


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Деловен простор.(Дуќан)

КОНТАКТ

Име:
Ѓорѓи
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова