loading...

Prodavam

Број на оглас: 27989 | Објавен на: 16.11.2019 во 11:11


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava Opel Astra 2005 god.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2005 
Километража:
 
Марка:
Opel 
Модел:
Opel Astra 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Natalija
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова