Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се продава Форд Фокус 1,6 TDCI 2006g

Број на оглас: 27956 | Објавен на: 11.11.2019 во 21:42


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава Ford focus 1.6 TDCI 110 KS 2006година
Возилото е редовно сервисирано (Направен е комплетен сервис)
Променети се сите плочки за кочници
Регистрирано цела година
Многу мала потрошувачка на гориво
Поседува Зелен картон
Има 4 солидни гуми Michelin
Алуминиумски бандажи
Клима
ABS , Airbag
За сите подетални информации само на телефон:071-236-621-Владо
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2006 
Километража:
 
Марка:
Ford 
Модел:
Focus 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Караван 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.6 TDCI 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Владо
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова