Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Се продава голф

Број на оглас: 27955 | Објавен на: 11.11.2019 во 21:29


ЦЕНА: По договор


Опис

Школката на возилото е оштетена во сообраќајна незгода, моторот е во одлична состојба. Поврќе информации на тел: 075 923 848


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
0-10.000 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
Golf 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
110 
Потрошувачка-100km:
2.0L 

КОНТАКТ

Име:
Цандо
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова