Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Peugeot 306 hdi

Број на оглас: 27776 | Објавен на: 10.10.2019 во 12:11


ЦЕНА: По договор


Опис

Registrirano!!ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
290.000-300.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Караван 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Благојчо
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова