Pazar5 Бесплатен огласникloading...

ITNOO

Број на оглас: 27575 | Објавен на: 04.09.2019 во 14:47


ЦЕНА: По договор


Опис

se prodava ITNOO..


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
Mercedes-Benz 
Модел:
A class 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
Daniel
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова