Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Kombinirka

Број на оглас: 27005 | Објавен на: 28.06.2019 во 14:10


ЦЕНА: По договор


Опис

Kupena od Radek vo odlicna sostojba koristena 6 meseci .Ja prodavam bidejki sakam pogolemo nesto


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Машини и Алати

КОНТАКТ

Име:
Pero
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова