loading...

Citroen C3 1.4 HDI

Број на оглас: 26811 | Објавен на: 04.06.2019 во 15:23


ЦЕНА: По договор


Опис

Citoren C3


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2009 
Километража:
 
Марка:
Citroën 
Модел:
 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Vasko
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk