Pazar5 Бесплатен огласникloading...

se prodavaat

Број на оглас: 26663 | Објавен на: 20.05.2019 во 11:31


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodavaat pecka za pica ( shamot) vnatresni dimenzii 62x62.
Skara na plin 50x70
Profesionalno plinsko resho .
072 251 313


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Машини и Инвентар

КОНТАКТ

Име:
milica
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова