Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Mercedes Sprinter

Број на оглас: 26430 | Објавен на: 20.04.2019 во 12:07


ЦЕНА: По договор


Опис

Мерцедес Спринтер, 2003 година, 23 седишта. Регистриран до октомври 2019. Возило во топ состојба. информации на тел:
078/309-256 и 070/644-664


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Toni
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова