Pazar5 Бесплатен огласникloading...

СЕ ПРОДАВА

Број на оглас: 26407 | Објавен на: 18.04.2019 во 10:22


ЦЕНА: 4400 €


Опис

Се продава Шкода Фабиа 1.2 ХТП 2012год. Регистрирана до Крај на Ноември 2019год. со зелен картон, колата не е увезена, во одлична состојба е.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2012 
Километража:
150.000-160.000 
Марка:
Škoda 
Модел:
Fabia 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.2 HTP 
Потрошувачка-100km:
5.0L 

КОНТАКТ

Име:
Маријан
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова