Pazar5 Бесплатен огласник











loading...

Hladnacata Krone

Број на оглас: 26349 | Објавен на: 11.04.2019 во 10:36


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava hladnacata Krone 2002god kompletno servisirano reg. Do septevri
So BPV osovini na disk


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Ilija
Град:
Неготино
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова