Pazar5 Бесплатен огласникloading...

stan

Број на оглас: 26186 | Објавен на: 21.03.2019 во 13:09


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава стан во Гевгелија наместен со нова електрична инсталација,пвц прозорци , водовод.Во одлична состојба на трети спрат .Спална,детска,дневна кујна со трпезарија,купатило. Станот има камин ,клима уред , перална и сушара ,блендирана врата . Исто така располага со сушална и подрум . На одлична локација до самата градинка , маркет во зградата и одличен поглед.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
62
Катови:
Соби:
3
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
martina
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова