Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Fiat Punto

Број на оглас: 25875 | Објавен на: 11.02.2019 во 13:22


ЦЕНА: 1300 €


Опис

Se prodava Fiat Punto 1.2 Benzin, 2001 godina, registrirano do 10/2019.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
170.000-180.000 
Марка:
Fiat 
Модел:
Punto 1.2 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Мал Автомобил 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
5.5L 

КОНТАКТ

Име:
Kristina
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова