loading...

Se prodava

Број на оглас: 25638 | Објавен на: 13.01.2019 во 20:28


ЦЕНА: По договор


Опис

Kolata e vo odlicna vozna sostojba ima klima elektricni stakla centralno cd radio grejaci na sedista aluminki bandasi sonovi gumi inf.075 502 501 bez zameni


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2005 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
Pasat b6 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Viktor
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова