Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se izdava kuka

Број на оглас: 25545 | Објавен на: 27.12.2018 во 18:19


ЦЕНА: По договор


Опис

Se izdava kuka vo blizina na policijata kukata e renovirana cena po dogovor .


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Куќи Вили
Површина:
50
Катови:
1
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Petar
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова