Pazar5 Бесплатен огласник
Lifan scooter 50cc

Број на оглас: 25303 | Објавен на: 30.11.2018 во 10:10


ЦЕНА: По договор


Опис

Lifan 50cc samo 2400km pominato registrirano trajno


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Мопеди (под 50cc)

КОНТАКТ

Име:
Blagojco
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова