Pazar5 Бесплатен огласник
Pežo 306 hdi 2.0 registrirano

Број на оглас: 25302 | Објавен на: 30.11.2018 во 09:50


ЦЕНА: По договор


Опис

Pežo karavan 2.0 hdi registrirano


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
290.000-300.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
306 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Караван 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Blagojco
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова